aboutus

نمایه شرکت

Gnee Steel Co.، Ltd (GNEE) شرکت وابسته برای ANGANG GROUP است که یک گروه بزرگ دولتی آهن و فولاد در هنان ، چین است.

 

GNEE در تولید و عرضه مقادیر زیادی لوله های فولادی بدون درز و صفحات ساختمانی تخصص دارد ، ما فولاد با کیفیت بالا از فولاد و کویل ، صفحات ، فولادهای ابزار ، لوله های فولادی و سایر محصولات فولادی با کیفیت تضمین شده درجه A ، عملکرد عالی و قیمت های رقابتی

 

تمام محصولات فولادی GNEE به توزیع کنندگان ، انبارها و کارخانه های خارج از کشور در ایالات متحده ، شرق میانه ، اروپا ، بنگلادش ، سریلانکا ، مصر ، عربستان سعودی و سایر کشورها و مناطق صادر شده است.بنابراین ، GNEE سهم بازار زیادی در بازار بین المللی دارد.

 

GNEE دارای یک تیم تکنسین حرفه ای است که نه تنها چندین دهه سابقه کار در صنعت فولاد را دارد ، بلکه بینش عمیق و روشنی از وضعیت فناوری و وضعیت تولید در کارخانه های اصلی فولاد چین دارد.

 

با سیستم نظارت کارآمد و تجربه حرفه ای ، ما خدمات کارآمد و ملاحظه خود را به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهیم.ما امیدواریم صادقانه به تامین کننده و شریک چینی شما تبدیل شویم.

 

شرکت ما مانند همیشه صادق و عملگرا خواهد بود تا از برند ملی ما محافظت ، تقویت و به پیش ببرد ، کالاهای با کیفیت و خدمات درجه یک را به مشتریان داخلی و خارجی ارائه دهد.ما صمیمانه مایل به توسعه همکاری برد-برد بلند مدت با مشتریان داخلی و خارجی هستیم.

تاریخ

ما فارغ از اندازه ، دامنه و دشواری در تهیه مواد برای تأمین نیازهای فردی یک پروژه متخصص هستیم. به عنوان یک تامین کننده تخصصی از محصولات با صلاحیت بسیار عالی مانند لوله و لوله بدون درز / جوش داده شده ، صفحات و تجهیزات برای صنایعی مانند مخزن تحت فشار ، مبدل حرارتی. ما عمدتا برای صنعت نفت و گاز ، پتروشیمی ، تولید برق ، خشکی و دریایی و سایر صنعت و حوزه انرژی در سراسر جهان خدمات ارائه می دهیم. خدمات و پشتیبانی ما ارائه می دهیم متناسب با نیازهای مشتری خاص و پروژه خاص است ، و توسط دانش عمیق محصولات ، و ما از اهمیت کیفیت بالا ، تحویل به موقع و فشارهای برنامه های ساخت جلسه و همچنین اهمیت گزارش دقیق و به روز آگاه هستیم. از زمان تأسیس ، ما در حال خدمات دهی به مشتریان و پروژه های ما در کانادا ، آمریکای جنوبی ، آسیای جنوب شرقی ، آسیای میانه ، خاورمیانه ، آفریقای جنوبی ، آفریقای شمالی و بازار شمال اروپا بوده است.

سرویس

کارخانه ما دارای امکانات کامل تولید است و خدمات برش ، خمش ، جوشکاری ، رنگ آمیزی ، مونتاژ و سایر خدمات لیزر را ارائه می دهد.

 

ما دارای انبار داخلی بزرگ در مقیاس بزرگ با سهام خالص چند ساله کاملا بالای 5000 تن هستیم که عمدتا شامل 2000 تن گالوانیزه است

سری فولادی و 2500 تن سری فولاد کربنی

 

همه محصولات باید از نظر بازرسی مانند آزمایش کشش ، آزمایش سختی ، تست اسپکتروفتومتر ، تست اسپری نمک و PH

آزمایش قبل از ترک کارخانه.

 

 

خدمات ما

1. تضمین کیفیت "شناختن منبع ما"

 

2. به موقع تحویل "بدون انتظار در اطراف"

 

3. توقف خرید "همه چیزهایی که در یک مکان نیاز دارید"

 

4. گزینه های صرفه جویی در هزینه "" نیاز شما در یک مکان "

 

5. مقدار کمی قابل قبول "" هر تن برای ما ارزشمند است "

تیم ما

این گروه به اصل "مدیریت عمدی ، ابتدا مشتری ، توسعه هماهنگ و تعهد به جامعه" پایبند هستند و از فلسفه تجارت "ابتدا فناوری ، کیفیت به عنوان اولویت ، تلاش برای تعالی ، یکپارچگی برای آینده" پیروی می کنند ، که به طور مداوم نیازهای مختلف را برآورده می کند مشتری در سراسر جهان در منطقه زنجیره تامین فولاد.

 

تیم فروش حرفه ای ، ارائه خدمات درجه یک به مشتریان ؛

خرید دقیق و تیم بازرسی کیفیت ، انتخاب دقیق مواد اولیه با کیفیت بالا ؛

تیم علمی و فنی پیشرفته برای بهبود تولید و کاهش هزینه های مشتریان.

حمل و نقل صمیمی تیم تدارکات محافظت از حمل و نقل محصول.

تیم طراحی و پردازش عالی ، با دقت و تصفیه شده.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Ms. Kelly Zhang
تلفن : +86 15824687445
فکس : 86-372-5055180
حرف باقی مانده است(20/3000)